Rss Feed
 1. wakacje cz.2

  niedziela, września 22, 2013

  Ignaś spędził cudowne wakacje z dziadkami a mama z tatą na 26 godzin udali się na swoje wakacje, pierwszy wyjazd od 2 lat. Pierwsze wyjście nocno-wieczorne od 2 lat.

  Było dziko, bez dziecka? Jakoś tak dziwnie, ale bardzo fajnie, nerwa miałam okropnego. Co dwie godziny dzwoniłam do mamy. Aż zagroziła że wyłączy telefon :D 
  Martwiłam się bo młody ma jeszcze katar. W drodze powrotnej z Ostródy zachaczyliśmy o Elbląg, baaaardzo przyjemna starówka! Elegancko wykończona.

  Okazało się, że:
  1. Jesteśmy w stanie wytrzymać bez małego 2 dni.
  2. A mały radził sobie super, spał bardzo dobrze (2 pobudki), nie płakał wcale za nami, no niby dlaczego miałby, skoro był z babcią, dziadkiem i wujkiem  :) atrakcji mnóstwo.

  Tak, to było bardzo przyjemne, wieczorem wyjśc na miasto, wypić coś z procentami, spacerować do późna. Co jakiś czas chyba warto, bo i wyspałam się i trochę naładowałam akumulatorki :) Polecam wszystkim. 

  Hotel nie zachwycił nas jak ten w Ustce. Jeżeli kiedykolwiek będziecie w Ostródzie wybierzcie hotel Willa Port. Jest piękny, nasz Platinum to takie małe coś między galerią handlową a osiedlem mieszkalnym. 

  A jak Ostróda? Nie wiem jak w sezonie, ale oprócz jeziora to nie radzę po nocy wychodzić, mnóstwo ludzi z alkoholem, dzieci. No kiepski widok, ale tak to jest w małych miastach typu kurort poza sezonem. Aczkolwiek w Ustce nie zauważyłam aż takiego "towarzystwa" pod sklepami. Mazury jednak to zupełnie inna bajka.

  A to wakacyjna ja :) (nie śmiać się! :P)

  Ostródzkie klimaty.


 2. 1 komentarze:

  1. piegowata mama pisze...

   Ależ zazdroszczę. Pięknie wyglądasz Aniu.

  Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popular Posts

About