Rss Feed
 1. 10!

  niedziela, października 19, 2014


  Ten weekend był dla mnie wyjątkowy :D

  4 miesiące temu, dokładnie 21 czerwca, wstałam skoro świt o 8 i poszłam biegać.

  Ćwiczyłam intensywnie interwały od 3 miesięcy i czułam się na siłach. Udało się dobiec do mety. Tak zaczęła się moja przygoda.

  W ten weekend pobieglam w swoim dziesiątym parkrunie!

  10!

  I pobiegłam go pobijajac swoją życiówkę na 5 km o dziesięć minut w stosunku do biegu sprzed 4 miesięcy. (21.06 - 37:56 / 18.10 - 28:10)

  10!

  Byłam przeszczęśliwa, spiewałam pod prysznicem, odtańczyłam dziki taniec szczęścia z synkiem a gdy po południu chłopaki wrócili ze spaceru znalazłam w wazonie piękne kwiaty.

  <3  Dziś udało mi się pobiec 14 km. Jeszcze 5 więcej i zapisuję się na pół maraton. Jeżeli nie wyskoczą jakieś niespodzianki to za 5-6 tygodni o tym napiszę ;)

  Trzymajcie kciuki 

  ***

  Chciałabym podziękować mojemu mężowi, że cieszy się razem ze mną, wspiera i pomaga. Bez jego zaangażowania nie dałabym rady dojść do tego wszystkiego :***


 2. 4 komentarze:

  1. Bogusia M pisze...

   O kurde Ania! Idziesz jak burza! Trzymam kciuki i też Ci kibicuję:*

  2. AnnaR pisze...

   Dziękuje! Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że mam takich przyjaciół jak Ty, którzy dopingują i wspierają dobrym słowem :) Bieganie fajne jest i zaraźliwe!! ;)

  3. Paula pisze...

   Super, że nie masz słomianego zapału, mi często się zdarza niestety :/ A co do kg w ciąży to ja za pierwszym razem przytyłam 29 kg i teraz wiedziałam, że zwyczajnie nie będzie mi się chciało i tym razem tyle chudnąć :P

  4. AnnaR pisze...

   Hej :) problem polega na tym ze ja zawsze miałam słomiany zapał ale teraz jest inaczej. Może to przez to ze jestem mama? Może nowe środowisko? Bieganie dało mi możliwość poznania ludzi.
   Ja poprostu łatwo wypadam z rytmu, wiec nie dopuszczam do tego. Jak bym teraz zaszłości ciąże znów bym sobie folgowała bo uwielbiam jeść.

  Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popular Posts

About