Rss Feed
 1. Miejsce jak marzenie

  niedziela, sierpnia 25, 2013

  Dziś byliśmy w Kiston. To jest najpiękniejsze miejsce na świecie! Daleko od ludzi, luksusowe, bliskość natury, jezioro za jeziorem, lasy, wzgórza, pola i łąki. Pośrodku tego wszystkiego stoi ogromny ośrodek, piękny. Basen porządny, jacuzzi - nie jedno a dwa. Jedno z wodą o temperaturze 30 stopni!! i drugie, bardzo ciekawe rozwiązanie techniczne, którego jeszcze nie widziałam. Dla dzieci osobny spory brodzik z fontanną i zjeżdzalnią. Piekne zielone tereny.

  Są pewne niedociągnięcia. Brak przewijaka w przebieralni basenowej. Za to na miejscu można kupić pampersy do pływania. Obiekt ma rok i cały czas coś nowego powstaje, wiec myślę że to kwestia czasu. Cały czas nad nim pracują. Wrzucam parę fotek bo jest przeeeeecudny!

  Moje marzenie to pakiet 3 dniowy. Ceny są dosyć wysokie, ale to co dostajemy w zamian jest jak sen :) Nie wychodziłabym z basenu :)))))) Brakuje mi tylko jeszcze siłowni do kompletu, ale myślę że też powstanie z czasem.

  Dla mamy takiej jak ja, to jest jak marzenie. Dlaczego? Wizja spędzenia 3 dni na relaksie, luksusie, pluskaniu się w wodzie, odpoczynku na leżaku słuchając muzyki i czytając książkę. O JAAA CIĘ! :)

  Może kiedyś uda mi się uzbierać na to. Chyba założę sobie skarbonkę :)) Młody zostanie z tatą a mama... mama by mogła się zregenerować. Wzięłabym swoją mamę ze sobą! Należy nam się chyba co nie? :P Oj marzenie marzenie... Ale jakie wspaniałe!

  Jeżeli szukacie miejsca odpoczynku na Pomorzu to polecam Wam serdecznie. Zajrzyjcie na stronę. Warto.

  A tu nasze fotki :) 
  * tak fajnie grali! Tany Tany! :)


 2. 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popular Posts

About